Vandaag besteld, maandag in huis!

Afhalen bij Trampolinewinkel.nl

U kunt uw bestelling afhalen bij ons in het magazijn

De verpakkingen van onze trampolines zijn erg compact, zij kunnen daarom makkelijk in een auto worden vervoerd.
Vaak is het simpelweg een kwestie van het neerklappen van de achterbank en kunt u de verpakkingen makkelijk via
de achterkant in de auto plaatsen.


Voordelen van het afhalen van de trampoline zijn;

- Er staan 35 tot 40 trampolines om te testen!
- U kunt de trampoline eerst zien en uitproberen voordat u tot een aankoop overgaat.
- Wij hebben veel voorraad (ruim 1000 trampolines) met een magazijn van maar liefst 1500m2.
- Deskundig advies op maat, terwijl de kinderen proef-springen of spelen op de rest van de speeltoestellen.
- U bespaart de evt. verzend / bezorgkosten.
- Geen levertijd: U kunt de trampoline dezelfde dag nog opzetten.
- Gratis parkeren op eigen terrein in een van onze parkeervakken.

Trampolinewinkel.nl
Industrieweg 10 (voor navigatie: Irisstraat aanhouden)
Bedrijventerrein "De Honthorst"
3442 AE Woerden

Openingstijden winkel:
Maandag: 13.00 uur - 17.30 uur
Dinsdag: 10.00 uur - 17.30 uur
Woensdag: 10.00 uur - 17.30 uur
Donderdag: 10.00 uur - 16.00 uur HEMELVAART OPEN
Vrijdag: 10.00 uur - 17.30 uur
Zaterdag: 10.00 uur - 17.00 uur
Zondag: zie overzicht hieronder

Openingstijden feestdagen / koopzondagen:
30 mei - Hemelvaartsdag: 10.00 uur tot 16.00 uur
10 juni - 2e Pinksterdag: 11.00 tot 16.00 uur
16 juni - Koopzondag: 11.00 tot 16.00 uur
30 juni - Koopzondag: 11.00 tot 16.00 uur


Kom je proefspringen op één van onze 40 trampolines in Woerden?
Wij hebben meer dan 1000 trampolines op voorraad, profiteer van de afhaalkortingen!!


Onze merken