Vandaag besteld, overmorgen in huis!

Contact


Klantenservice telefonisch bereikbaar maandag 13u - 17u en dinsdag t/m vrijdag tussen 10u - 17u
Telefoonummer: 0348-444443
Email: info@Trampolinewinkel.nl 


Trampolinewinkel.nl
Industrieweg 10 (voor navigatie: Irisstraat aanhouden)
Bedrijventerrein "De Honthorst"
3442 AE Woerden

Openingstijden winkel:
Maandag: 13.00 uur - 17.00 uur (2e paasdag van 11-16u) 
Dinsdag: 10.00 uur - 17.00 uur
Woensdag: 10.00 uur - 17.00 uur
Donderdag: 10.00 uur - 17.00 uur
Vrijdag: 10.00 uur - 17.00 uur
Zaterdag: 10.00 uur - 17.00 uur
Zondag: zie overzicht hieronder

Openingstijden feestdagen / koopzondagen:
19 april - Goede vrijdag: 11.00 uur tot 16.00 uur 
22 april - 2e Paasdag: 11.00 uur tot 16.00 uur
5 mei - Bevrijdingsdag: 11.00 uur tot 16.00 uur
19 mei - Koopzondag: 11.00 uur tot 16.00 uur
30 mei - Hemelvaartsdag: 11.00 uur tot 16.00 uur
2 juni - Koopzondag: 11.00 uur tot 16.00 uur
10 juni - 2e Pinksterdag: 11.00 tot 16.00 uur
16 juni - Koopzondag: 11.00 tot 16.00 uur
30 juni - Koopzondag: 11.00 tot 16.00 uur


Kom je proefspringen op één van onze 40 trampolines in Woerden?
Wij hebben meer dan 1000 trampolines op voorraad, profiteer van de afhaalkortingen!!


Onze merken