
EXIT Trampoline Veiligheidsnet Glasvezel Topring (hele ring) Allure, Lotus, Dynamic, InTerra groundlevel, Supreme groundlevel en Elegant - 366 cm
De losse glasvezelring is geschikt voor de bovenzijde van het veiligheidsnet van Allure Classic, Allure Classic inground, Lotus Classic, InTerra groundlevel, Elegant en Elegant inground trampolines van EXIT Toys met een diameter van 366 centimeter.
De losse glasvezelring is ook geschikt voor de boven- en onderzijde van het veiligheidsnet van Allure Premium, Allure Premium inground, Lotus Premium, Dynamic groundlevel, Supreme groundlevel, Elegant Premium en Elegant Premium inground trampolines van EXIT Toys met een diameter van 366 centimeter.
Dit is onderdeelnummer B0107000368 / B8002000391 in de handleiding.
Let op: deze glasvezelring bestaat uit twaalf losse delen die je aan elkaar kunt bevestigen tot één complete ring. Heb je een trampoline met een glasvezel top- of bodemring die uit twee helften bestaat, waarbij de verschillende delen met elastiek aan elkaar zijn verbonden? Vervang dan beide halve ringen voor deze vernieuwde glasvezelring.

- Betaal vanaf €100,- in 3 termijnen met In3
- Grootste showtuin van de Benelux
- Lage prijzen
- Montage mogelijkheid
- €50,- afhaalkorting op trampolines boven de €500,-*
- Gratis verzending boven €60,-
- 50 trampolines om te testen!
- Gratis afdekhoes bij Trampoline indien elders goedkoper!**